Відновлення молитовного будинку в Fallon, Nevada.

Наша словянська церква разом з Остапом Дзиндрою мала можливість брати участь в місійній поїздці яка була з 25 березня по перше квітня. Місто називалося Fallon. Всього нас було на 35 людей, з молоддю та слідопитами ми виїхали з самого ранку в неділю в цю місійну поїздку.

Господь благословив нашу працю, ми мали можливість побачити як і там люди живуть і наша праця була великим благословінням для місцевих жителів.

Праця полягала в тому, щоб зробити реконструкцію молитовного будинку який був побудований в 1949 році. Він мав потребу в новій фарбі нових вікнах, та новій підлозі. Наша молодь за тиждень часу мала можливість працювати в цій місцевості. Ми також мали можливість працювати з місцевими людьми яких було 12 людей, вони приходили кожного дня щоб пирйняти участь у цьому проекті.

Наш день починався з молитовної годити, потім був сніданок і починали працю, далі був перерив, і після обіду знову приступали до праці. Далі ми збирали весь інструмент наводили порядок і готувалися до вечері. Після цього ми мали знову духовну частину коли в маленьких групах з молитвою та дослідженням слова Божого ми відновлювали свої духовні сили.

Крім праці була у нас можливість побувати на природі, це була пісочна гора, також національні парки, де було дуже гарно.

В суботу наша молодь та діти мали можливість проводити там служіння, співати та ділитися місійними досвідами які ми мали i до цього, і новими досвідами які Бог подарував нам при реконструкції Цієї церкві. Також ділилися словом Божим, яке для всіх було новим відродженням.

В неділю ми вже збирали речі i вирішили поїхати до дому через містечко яке називалося Virginia City: Містечко було засноване ковбойцями ще в той час коли люди приїжджали в Неваду щоб добувати золото. Ми мали можливість побувати в цьому містечку і подивитися на ті стародавні вулиці та будинки, також ті печери які були залишені від того часу, коли там добували золото.

Дуже багато людей було захоплені, раді, і вдячні за цю роботу, особливо для кожної дитини вони приготували лист подяки з їхніми фотографіями. Також і наша молодь та слідопити були раді брати участь в цьому місійному проекті, також мають бажання брати участь в наступних таких місійних подорожах. Слава Богу за це.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s